Kaip išsaugoti telefoną sveiką, kai vakare einate atsipalaiduoti į miestą

Pasibaigė dar viena ilga diena ir jūs pagaliau pasiruošę atsipalaiduoti. Susitinkate su draugais prie baro ir užsisakote kelis gėrimus. Jaučiatės šiek tiek apsvaigę ir nusprendžiate vykti namo. Išeidami į kišenę įsikišate telefoną – ir tik tada suprantate, kad jis apipiltas alumi! Išvenkite šios nelaimės vadovaudamiesi šiais patarimais, kaip saugoti telefoną vakarėlių metu. Kaip yra žinoma, toks esate ne vienas Jūs: dešimtys ar net šimtai milijardų yra išleidžiami telefonų remontui po tokių šėlionių.

Pirma, gerdami būtinai laikykite telefoną saugioje vietoje, pavyzdžiui, rankinėje ar kišenėje. Jei telefoną nešiojatės rankoje, yra didelė tikimybė, kad jį numesite arba apipilsite gėrimu. Antra, jei atsitiktų taip, kad ant telefono ką nors išlietumėte, veikite greitai! Jei įmanoma, išjunkite jį ir išimkite bateriją. Tada nušluostykite jį švaria, sausa šluoste. Jei išsiliejimas ypač didelis, gali tekti jį nuplauti vandeniu. Galiausiai nepamirškite nusausinti telefono prieš vėl jį įjungdami.

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, galite išvengti telefono ir vakaro sugadinimo dėl išsiliejusio gėrimo. Tad eikite į miestą ir linksminkitės žinodami, kad jūsų telefonas yra saugus!

Ar turite kokių nors patarimų, kaip išvengti telefono išsiliejimo? Pasidalykite jais toliau esančiuose komentaruose!

Parašykite komentarą