Geriausias baras pasaulyje: 2021 m.

Koks yra geriausias baras pasaulyje? Šis klausimas svarstomas jau daugelį metų. Vieni sako, kad geriausio baro pasaulyje nėra, o kiti prisiekinėja, kad tai jų mėgstamiausia vieta. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime keletą pretendentų į geriausio pasaulio baro titulą ir išsiaiškinsime, kuo jie tokie ypatingi. Taip pat panagrinėsime, ko reikia, kad taptum geriausiu pasaulio baru, ir sužinosime, kodėl šis trokštamas titulas yra toks geidžiamas!

The Dead Rabbit Grocery and Grog

Yra daugybė barų, kurie gali būti laikomi geriausiais pasaulyje. Vienas iš jų – Niujorke esantis „The Dead Rabbit Grocery and Grog”, kuris 2016 m. 50 geriausių pasaulio barų apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu baru pasaulyje. Šis baras garsėja savo neįtikėtinu airiško viskio ir kraftinio alaus pasirinkimu, taip pat gardžiu maisto meniu. The Dead Rabbit” taip pat yra pelnęs daugybę kitų apdovanojimų, įskaitant žurnalo „Nightclub & Bar Magazine” apdovanojimą už geriausią Amerikos kokteilių barą ir žurnalo „Esquire” geriausią baro meniu.

Connaught Bar

Kitas baras, kurį galima laikyti geriausiu pasaulyje, yra Londono „Connaught Bar”. Šiam barui 2017 m. buvo suteiktos trys „Michelin” žvaigždutės, todėl jis yra vienas iš keturių barų pasaulyje, gavusių šį prestižinį apdovanojimą. Baras „Connaught Bar” garsėja kūrybiškais kokteiliais ir išskirtiniu aptarnavimu. Žurnalas „Drinks International” jį taip pat pripažino geriausiu baru Europoje.

Veiksniai

Taigi, kas lemia, kad baras yra geriausias pasaulyje? Šį titulą lemia daugybė veiksnių, tačiau vieni svarbiausių – platus gėrimų meniu, puikus aptarnavimas ir unikali atmosfera. Jei ieškote geriausio baro pasaulyje, būtinai apsilankykite viename iš šių dviejų pretendentų!

Kaip matome toliau!e yra daug įvairių aspektų, kurie lemia tai, kas gali padaryti barą geriausiu pasaulyje komentarai. Nesunku suprasti, kad bet kuris iš šių dviejų barų gali pretenduoti į šį titulą – nuo plataus meniu iki išskirtinio aptarnavimo. Kaip manote, kas lemia, kad baras yra geriausias pasaulyje? Praneškite mums savo mintis toliau esančiuose komentaruose!

Ar turite mėgstamą barą, kuris, jūsų manymu, galėtų būti laikomas geriausiu pasaulyje? Pasidalykite juo su mumis komentaruose! Į sveikatą!

Parašykite komentarą